Ochranné štíty APOLLO

7 položek celkem
15 APOLLO Flex
Novinka
190 Kč / ks

Pro občasné použití v oblasti obchodu. Jeho velkým přínosem je flexibilita.

78
15 APOLLO Basic
Novinka
97 Kč / ks

Tento štít navržený výhradně pro použití v oblasti zdravotnictví má dnes nové možnosti využití. Jeho snadné použití z něj dělá efektivního spojence pro občasné uživatele a děti.

79
14 APOLLO Comfort black
Novinka
349 Kč / ks

Pro každodenní ochranu a pohodlí. Použité materiály a ergonomický design výrobku zaručují jeho vylepšenou funkčnost. Ergonomická stavba čelenky a štítu vám nabízejí přizpůsobivý...

76
15 APOLLO Heavy Duty
Novinka
449 Kč / ks

Všechny výhody komfortu s dodatečným prostorem pro zrychlené dýchání způsobené každodenní fyzickou námahou jako například při doplňování regálů v supermarketech, na...

77
16 Pruzor s ochranou folii
60 Kč / ks

Průzor je měnitelná část štítu, jehož váha se pohybuje mezi 30 až 100 g. Výběr se provádí na základě kritérií ohledně kvality vidění, možnosti dezinfekce a životnosti produktu.

88
18 potitko
Potítko
Skladem
40 Kč / ks

Pro optimální pohodlí a ochranu citlivé pokožky před možnými nežádoucími účinky dlouhodobého nošení štítu.

109
17 sada sroubu
10 Kč / ks

Náhradní sada šroubů pro ochranné štíty APOLLO.

112

APOLLO je řada obličejových štítů určená k ochraně proti kapénkovým infekcím či ochraně při práci. Jsou určeny pro ty, kteří pracují ve větších skupinách, zdravotníky, prodavače, lékárníky a všechny, kteří se chtějí chránit.  Ochranný štít doporučujeme nosit společně s rouškou pro zajištění maximální ochrany. Dále je třeba dodržovat hygienické návyky jako je pravidelné mytí rukou a jejich následná dezinfekce. Štíty vyrábíme v České republice!